Kosárba tetted ×0 db
Kötőtű 7# alumínium, 35,2 cm
Automatikusan a kosárhoz viszünk 15 mp múlva.
Gyakran együtt választott kiegészítők
Ezekkel a termékekkel még teljesebb a csomagod.
Körkötőtű, 80cm, 8mm
690 Ft
6 db-tól csak 656 Ft / db
Raktáron – azonnal szállítjuk
Akril fonal, 300g, bordó csomagos kiszerelés
Több változatban
3 790 Ft
1 263 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Körkötőtű 3 mm, 80 cm – alumínium
490 Ft
6 db-tól csak 466 Ft / db
Raktáron – azonnal szállítjuk
Akril fonal, 240g - magenta csomagos kiszerelés
Több változatban
3 389 Ft
1 412 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
7# műanyag horgolótű, 14 cm – könnyű, praktikus horgolótű
490 Ft
6 db-tól csak 466 Ft / db
Raktáron – azonnal szállítjuk
Akril fonal, 300g, sárga színátmenet csomagos kiszerelés
Több változatban
3 790 Ft
1 263 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Pólófonal, 600g, fehér csomagos kiszerelés
Több változatban
6 790 Ft
1 132 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Pólófonal, 600g, kék csomagos kiszerelés
Több változatban
6 790 Ft
1 132 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Körkötőtű 6 mm, 80 cm – alumínium kör alakú kötőtű
590 Ft
6 db-tól csak 561 Ft / db
Raktáron – azonnal szállítjuk
Bársony fonal, 600g, kurkuma csomagos kiszerelés
Több változatban
7 990 Ft
1 332 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
4 mm-es kötőtű, 35,2 cm, alumínium
590 Ft
6 db-tól csak 561 Ft / db
Raktáron – azonnal szállítjuk
Kör alakú kötőtű 7# 80 cm – alumínium körkötőtű
590 Ft
6 db-tól csak 561 Ft / db
Raktáron – azonnal szállítjuk
Pólófonal, 600g, krém csomagos kiszerelés
Több változatban
6 790 Ft
1 132 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Akril fonal, 300g, lila színátmenet csomagos kiszerelés
Több változatban
3 790 Ft
1 263 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Pólófonal, 600g, rozsda vörös csomagos kiszerelés
Több változatban
6 790 Ft
1 132 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Pólófonal, 600g, vasszürke csomagos kiszerelés
Több változatban
6 790 Ft
1 132 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Akril fonal, 300g, kék színátmenet csomagos kiszerelés
Több változatban
3 790 Ft
1 263 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Pólófonal, 600g, ezüstszürke csomagos kiszerelés
Több változatban
6 790 Ft
1 132 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Pólófonal, 600g, szürke csomagos kiszerelés
Több változatban
6 790 Ft
1 132 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Pólófonal, 600g, denim kék csomagos kiszerelés
Több változatban
6 790 Ft
1 132 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Pólófonal, 600g, bordó csomagos kiszerelés
Több változatban
6 790 Ft
1 132 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Pólófonal, 600g, világos kék csomagos kiszerelés
Több változatban
6 790 Ft
1 132 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
Bársony fonal, 600g - szürke csomagos kiszerelés
Több változatban
8 290 Ft
1 382 Ft / 100 g
Raktáron – azonnal szállítjuk
50g Színes Pamut Fonál - Különleges Sötét Árnyalatokban
1 690 Ft
6 db-tól csak 1 487 Ft / db
Raktáron – azonnal szállítjuk